MENU

Nie mogę uwierzyć, że to już rok odkąd nie tylko posługuję się nową nazwą, ale i jestem White Hill Studio ?

Chciałam stworzyć coś, co będzie nawiązywało nie bezpośrednio do głównego tematu, którym się zajmuję, czyli ślubów, ale także do mnie i do mojego stylu fotografii. Chcę, żeby moje fotografie były blisko natury. Lubię zabierać Was na sesje do lasu, w góry, na kwieciste łąki… dlatego chciałam też, żeby nazwa była związana właśnie z naturą.

Pewnego dnia, siedząc z Mężem w kawiarni zaczęłam (kolejny raz) myśleć nad idealną nazwą. Oboje główkowaliśmy, pomysłów było dużo, ale przy żadnym nie czułam, że to jest to. Wiecie o czym mówię? :)
Dyskusję przerwał kelner przynosząc moje ulubione cappuccino z mlekiem sojowym. Pianki było więcej niż zwykle i przypominała stożek, na co mój Mąż zareagował „white hill”, a ja dodałam „white hill studio” ??? Ciężko opisać to uczucie, kiedy ta nazwa wybrzmiała, ale wierzcie mi, że to własnie było TO! I pomyśleć, że mój nałóg, jakim jest grande cappuccino, przyczynił się do stworzenia nazwy, z którą utożsamiam się już od ROKu! ?

Drugie dno… czyli miłość do gór.

Góry są mi bardzo bliskie… Uwielbiam w nich wypoczywać, nabierać dystansu i chłonąć piękne widoki z góry.

„W górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty. Jest to mistyka, szukanie czegoś wyjątkowego. Do tego trzeba mieć wyobraźnię i filozofię życiową. Nie każdego na to stać, nie każdemu się chce. Bo w górach nie ma granic, tam się szuka wolności. A samo przebywanie w górach łagodzi, eliminuje agresję. Są elementy rywalizacji, ale rywalizacji z wyznaczonym celem, a nie z przeciwnikiem”. (źródło: Krzysztof Wielicki)

Jestem wzruszona pisząc ten post… że pomimo różnych życiowych zawirowań mam siłę odhaczać kolejne punkty na mojej liście marzeń, a white hill studio jest jednym z nich ?
Dziękuję, że jesteście, bo bez Was nie byłoby tego wszystkiego! Dziękuję za każde dobre słowo. Dziękuję moim przyjaciołom za wiarę, że to co robię ma sens, ale przede wszystkim dziękuję mojemu wspaniałemu Mężowi, który ani razu we mnie nie zwątpił i kibicuje mi każdego dnia ?

Kochani, jak macie też marzenia, które wydają się Wam nierealne, to mimo wszystko spróbujcie. Życie jest za krótkie na strach przed porażką, a zyskać można wiele!

SKY IS THE LIMIT! ?

Comments
Add Your Comment

CLOSE