Z Elą i Wojtkiem mieliśmy się spotkać na ślubie w czerwcu. COVID pokrzyżował plany, ale szczęśliwie udało się wszystko przenieść na jesień, co nie było wcale takie proste, ponieważ musieli jeszcze przylecieć (bez dodatkowych nieplanowanych przygód) z Manchesteru.

Ela z Wojtkiem zaraz na drugi dzień wyruszali w podróż poślubną, dlatego plener ślubny dość nietypowo - zrobiliśmy przed ślubem. Szybki kurs taksówką do Parku Śląskiego w Chorzowie i zaraz na początku parku udało się znaleźć piękną jesienną alejkę.

Sesję zrobiliśmy w ekspresowym tempie, bo godzina zero była coraz bliżej. I zaczęła się walka z czasem... Każde z nas z telefonem w ręku, w nadziei dorwania taksówki w 5 minut, ale wszystkie mogły być najprędzej za 20-25 minut... a za 15 już ma zacząć się ślub w centrum Katowic! W akcie desperacji chcieliśmy już zacząć zaczepiać ludzi wyjeżdżających z parkingu, ale ostatecznie udało się złapać ubera. Przesympatyczny Pan obiecał, że zrobi wszystko, żebyśmy dojechali na czas. I tak było! Co więcej, mieliśmy jeszcze 2 minuty ekstra (na miejscu).

Zdjęć ze ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego miało nie być... ze względu na ograniczoną liczbę osób w urzędzie, ale w ostatniej chwili Wojtek wybiegł, że jednak! udało się! można fotografować!⁠

Wszyscy byli rozbawieni tym co mówił Pan Mirosław, kierownik USC. Żarty, żarciki, zabawne historie, również z własnego życia... Oj nie było nudno, nie było typowo i nie było krótko, ale to nic dziwnego skoro Pan Mirosław jest także wodzirejem na weselach - i tu uwaga, ciekawostka - wiele lat temu poprowadził wesele moich rodziców!

Doskonałe przyjęcie wegetariańskie w Dobrej Karmie w Katowicach. Przytulnie, radośnie i w gronie najbliższych.

To był jeden z tych reportaży, kiedy nie czujesz, że jesteś w pracy tylko jak gość, dobry znajomy Pary Młodej... kiedy na wznoszony toast wszyscy czekają na Ciebie, a na playliście Pan Młody dodaje jeden z Twoich ulubionych zespołów... kiedy po przyjęciu porywają Cię na after party krążąc nocą po Katowicach.

Tego dnia wszystko udało się bardziej niż miało. Było idealnie!

Przyjęcie weselne: restauracja wegetariańska Dobra Karma Katowice

Tort: Mary Bake Cake

Makijaż ślubny: Beauty by M.

Fryzura ślubna: Stylove Włosy Elżbieta Gałuszka

Share this story

COMMENTS Expand -
ADD A COMMENT