MENU

Zdjęcia z analoga – postaw na unikalny efekt


Zdjęcia ślubne umożliwią Ci powrót do niezwykłych chwil, a kilka najbardziej nasyconych emocjami kadrów warto wydrukować i stworzyć z nich ścienną galerię. W centrum koniecznie umieść Twoją unikalną pamiątkę z sesji – zdjęcie w formacie 30×30 cm, wykonane specjalnie dla Ciebie techniką analogową, elegancko oprawione i opatrzone certyfikatem. Przekonaj się, że to będzie biały kruk w rodzinnej kolekcji niezwykłych fotografii!

Gdy spotkamy się na Twojej sesji ślubnej, czeka Cię niespodzianka – oprócz zdjęć wykonanych cyfrowym aparatem, uchwycę też kilka oryginalnych kadrów analogiem. Średnioformatowy aparat Yashica Mat to stary, poczciwy aparat kliszowy, pozwalający uzyskać bardzo klimatyczny efekt. Dzięki niemu otrzymasz tę jedną wyjątkową fotografię, będącą analogią do najpiękniejszego momentu i wspaniałą pamiątką dla Ciebie oraz przyszłych pokoleń.

Zobacz, jak niesamowicie prezentują się zdjęcia analogowe – zwróć uwagę na detale:

Analogowe zdjęcie ślubne – dlaczego warto?

To fakt, że nowoczesna obróbka cyfrowa pozwala uzyskać efekty niemal identyczne z fotografią tradycyjną. Można bez problemu nałożyć odpowiednie filtry, by uzyskać zdjęcie w czerni i bieli, sepii czy stylizowane na klimat retro… Czy zatem warto kombinować? Warto, by uzyskać TO COŚ. Magiczny moment, który ujawni się dopiero w momencie wywoływania kliszy. Zatrzymaną w kadrze tajemnicę, pewien sekret. Zdjęcie, którego nie da się powtórzyć. Ujęcie chwili. To będzie „kropka nad i” Waszej sesji, odpowiednio wyeksponowana dzięki pięknej oprawie.

Sesja ślubna – cyfrowa czy analogowa?

Fotografia analogowa towarzyszy mi od lat 90., a tradycyjny aparat kliszowy był przewodnikiem przy odkrywaniu perspektyw, światłocieni i innych smaczków, znanych fotokoneserom i zdjęciowym maniakom. W miarę rozwoju technologii urzekły mnie także nieograniczone możliwości kompaktów oraz lustrzanek, umożliwiających wykonywanie zarówno energicznych, pełnych ruchu reportaży, jak i statecznych, dystyngowanych portretów. Cyfrówki cenię za mobilność, szybkość, wygodę – zdjęcia można natychmiast przeglądać, powiększać czy usuwać, zachowując pełną kontrolę nad przebiegiem oraz jakością sesji. Nie ma tu takiego ryzyka jak przy aparacie analogowym, który wymaga spokoju, skupienia i bardzo delikatnego traktowania kliszy. Z kolei zdjęcia analogowe mają duszę – to o nich najdłużej się opowiada w trakcie towarzyskich czy rodzinnych spotkań. Praca, jakiej wymaga obcowanie z kliszą, owocuje niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju, perfekcyjnie nieidealnym efektem, wymagającym czasu oraz cierpliwości.

W ten sposób fotografia cyfrowa i tradycyjna dopełniają się, tworząc spójną, harmonijną całość.

Fotografia analogowa jest stałym elementem mojej oferty – na sesjach ślubnych i nie tylko wykonuję zdjęcia aparatem analogowym średniego i małego formatu. To unikalne zdjęcia, a każde z nich jest sygnowane certyfikatem.Zobacz zdjęcia analogowe do dekoracji domu:

Zamów obraz do swojego domu.

CLOSE