Przeżyj w pełni Twój wielki dzień, a ja zadbam o piękne zdjęcia 

Dyskretnie towarzyszę, skupiając się na niuansach. Drobne gesty, wrażliwość i wzruszenie łączę z otwartymi sceneriami, klimatem chwili oraz weselną energią. W ten sposób powstają ujęcia jedyne w swoim rodzaju. Niepowtarzalne jak Wasze uczucie.

Przestrzeń, w której nowoczesna sztuka cyfrowa przeplata się z  analogową miłością do starych aparatów.

Efektem jest wyjątkowy prezent dla Ciebie: pakiet wydrukowanych, perfekcyjnie nieperfekcyjnych, zdjęć.  To Twoje jedyne na świecie fotografie, wykonane kliszowym aparatem małego lub średniego formatu. Uzupełnienie sesji ślubnej. Coś, czego nie ma nikt.

Co oferuję? Fotografie ślubne, jakich potrzebujesz

Reportaż ślubny: dokumentacja niecodziennych chwil

Reportaż ślubny trwa zwykle do 12 godzin, a konkrety ustalamy wspólnie. Zdjęcia najlepiej zacząć 3 godziny przed ceremonią, by uchwycić cenne kadry z przygotowań. W ramach reportażu wykonamy krótką sesję (miniplener), która zajmie około 20 minut. Będzie to doskonały pretekst do zatrzymania się oraz spędzenia chwili tylko we dwoje, a właściwie... we troje, bo z fotografem :)
Często pracuję z drugim fotografem, dzięki czemu reportaż zyska na różnorodności ujęć. Dodatkowo, jeśli pogoda i miejsce pozwolą, zrobię kilka ujęć z drona. Mam potrzebne uprawnienia. Drona też :)

mały format
2000 zł
średni format
4200 zł
DUŻY format
6600 zł
ilość zdjęćponad 100ponad 300ponad 300
czas trwania2 - 4 h4 - 12 h4 - 12 h
personalizowany pendrive + dedykowana galeria internetowaVVV
miniplener w dniu ślubuVVV
3 - 5 zdjęć z drona-VV
zdjęcia  z analogowego aparatu małoformatowego
(wydruki 10 x 15 cm)
3 szt.15 szt.20 szt.
sesja narzeczeńska--V
zdjęcia z analogowego aparatu średnioformatowego (wydruki 20x20)-2 szt.2 szt.
wydruk w ramie z analogowego aparatu średnioformatowego w czarnej drewnianej ramie (30 x 30)--V
plener ślubny w osobny dzień--V
album drukowany--3 szt.

Sesja narzeczeńska: przedślubna randka z aparatem

Sesja narzeczeńska to okazja, by oswoić się obiektywem i zacząć lśnić pełnym blaskiem jeszcze przed ślubem. Ostatnie chwile narzeczeńskiego stanu utrwalimy w wybranej przez Was scenerii: park, las, rynek miasta, a może wyjątkowe miejsce, gdzie padło ważne „tak”? Zdjęcie z sesji narzeczeńskiej to świetny prezent dla rodziców na podziękowania podczas przyjęcia weselnego i wzruszająca pamiątka dla Was i przyszłych pokoleń.

Cena: od 700 zł

Co otrzymasz? min. 20 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydruki w formacie 15x23 zapakowane w ozdobnym pudełku.

Plener ślubny: portrety świeżo upieczonych małżonków 

Krótka sesja w dniu ślubu to za mało? Też tak sądzę! Zapraszam na spokojny plener w dogodnym terminie. Dobre zdjęcia wymagają czasu, dlatego na plener ślubny warto zarezerwować minimum 2 godziny. Tego dnia będę mieć czas tylko dla Was, a ponieważ sesja to dużo więcej niż pstrykanie aparatem, znajdziemy też chwilę na kawę i rozmowę. Oprócz zdjęć cyfrowych wykonamy unikatowe ujęcia analogiem; dodatkowo, jeśli pogoda i miejsce pozwolą, zrobię kilka ujęć z drona.

Cena: od 1000 zł

Co otrzymasz? min. 50 zdjęć w wersji elektronicznej oraz 20 ujęć w formacie 15 × 23 cm wydrukowanych na wysokiej jakości papierze w ozdobnym pudełku, po które będziesz sięgać często. Nie powstrzymasz się.

Album drukowany: ślubne zdjęcia w profesjonalnym wydaniu  

Do wyboru masz 3 rodzaje wyjątkowych, drukowanych pamiątek: fotoksiążka, elegancki fotoalbum ze sztywnymi kartami lub tradycyjny album z wyklejanymi ręcznie zdjęciami, w którym karty są przekładane pergaminem. Wybór jest duży, nie wspominając o okładkach, typach papieru, liczbie stron i formatach :) Albumy projektuję sama, a druk zamawiam u najlepszych producentów w Polsce. Wysoka jakość wykonania sprawi, że album będzie doskonale prezentował się na domowej półce z ulubionymi książkami.

Cena: od 500 zł

Co otrzymasz? Dokładnie to, czego oczekujesz. Spersonalizowany album zaprojektuję na podstawie wytycznych i zamieszczę w nim wybrane przez Ciebie fotografie.

Efektowny ślub to efektowne zdjęcia. Unikatowe, bo cyfrowo-analogowe!


Po Waszym ślubie w najbliższych dniach wyślę zajawkę (2-4 zdjęcia), a w ciągu 3 tygodni postaram się wysłać komplet zdjęć w formie cyfrowej w postaci galerii online, którą wygodnie udostępnisz gościom.  Jednak to nie wszystko! Perełkami w ślubnej kolekcji będą wydruki z aparatów analogowych, w tym m.in. mojego ulubieńca – Yashica Mat, znanego ze starych zdjęć i filmów. Klimatyczne fotografie analogowe to ponadczasowa pamiątka z dnia ślubu i piękna ozdoba małżeńskiego gniazdka.

Ach, ten ślub... Porozmawiajmy!

Spotkajmy się online lub przy dobrej kawie w okolicach Tychów/Katowic. Porozmawiamy, opowiem Wam o całym przebiegu dnia ślubu, zobaczysz albumy, a jak będziecie zainteresowani zaprosić mnie na swój ślub - podpiszemy umowę i wspólnie ustalimy ekscytujący plan działania.