MENU

Oferta ślubna

Opowiem Wam co nieco o reportażu ślubnym…

panna młoda z bukietem

Oferta?

Moja oferta ślubna to reportaż trwający zwykle do 12h, a konkretne godziny ustalamy wspólnie, jednak maksymalna godzina, do której zostaję to 0:30. Wierzcie mi, że do tego czasu tak wiele ciekawych rzeczy będzie się działo, że nie muszę zostawać dłużej, a wrócę z reportażu z mnóstwem świetnych ujęć.

W ramach reportażu będę Was zachęcała do krótkiej sesji w dniu ślubu trwającej koło 15 minut. Idealna okazja do zatrzymania się na chwilkę i wykorzystania na zdjęciach emocji i unikalności tego dnia, w szczególności dla tych z Was, którzy nie zdecydują się na plener w osobny dzień.

Zdjęcia?

W ramach reportażu ślubnego dostaniecie ode mnie minimum 250 zdjęć w dużej rozdzielczości na personalizowanym pendrivie oraz w formie galerii online, którą będziecie mogli podzielić się z gośćmi.

Jak długo?

Bardzo mi zależy, żebyście dostali zdjęcia jak najszybciej, dlatego staram się, aby czas ten skrócić do 2-3 tygodni. Brzmi optymistycznie? :)
Po Waszym ślubie na pewno w najbliższych dniach wyślę zajawkę (2-4 zdjęcia), żebyście nie zostali z pustymi rękami.

Rezerwacja terminu?

Podobają się Wam moje zdjęcia? Przede wszystkim chciałabym żebyśmy się spotkali i przy dobrej kawie na spokojnie porozmawiali. Jeśli będziecie zdecydowani – podpiszemy umowę, a warunkiem potrzebnym do rezerwacji terminu jest wpłata zadatku. A później już tylko odliczam do Waszego pięknego dnia :)

Album?

Albumy są dodatkową ofertą w różnych konfiguracjach jeśli chodzi o rozmiary i kolory. Przeważnie są to albumy tradycyjne z wyklejanymi zdjęciami. Dlaczego? Bo sama je uwielbiam.. Pamiętam jak oglądałam u rodziców i u babci stare fotografie wklejone właśnie w takich albumach, z kremowymi lub czarnymi kartami oddzielone pergaminem. Zachwyciły mnie wtedy i zachwycają nadal. Są dla mnie ponadczasowe, natomiast pojawiły się już także u mnie fotoalbumy, a jak to wszystko wygląda – pokażę Wam osobiście :)

Sesja narzeczeńska?

Zachęcam do wzbogacenia całości reportażu o tę sesję, dlaczego? Bo możecie mnie poznać bliżej, spędzić trochę czasu ze mną przed ślubem i zobaczyć jak pracuję a na dodatek oswoić się z byciem fotografowanym :) Jest to też świetny prezent dla rodziców na podziękowania podczas przyjęcia weselnego i oczywiście pamiątka dla Was z czasu narzeczeństwa. Lubię jak zdjęcia opowiadają historię, a sesja narzeczeńska jest idealnym uzupełnieniem reportażu ślubnego.

Możemy przejść się po parku, po lesie, lub po prostu wybrać się w jakieś ważne dla Was miejsce ..a może tam, gdzie padło to ważne „TAK”?

Plener ślubny?

Krótka sesja w dniu ślubu to za mało? W takim razie zapraszam na plener w osobny dzień. Może macie jakieś propozycje co do miejsca, a jak nie to nie martwcie się, tworzę od jakiegoś czasu listę ciekawych miejsc na plener ślubny, więc na pewno coś razem wybierzemy. Najważniejsze są i tak Wasze emocje, bo na nich wtedy się skupiam. Chcę żeby ta sesja była bardzo romantyczna, niejako zawieszona w czasie.. po prostu taka Wasza!

Zajrzyjcie do galerii zdjęć ślubnych.

CLOSE